3 Mayıs

Dolunay neyse ki yavaş yavaş geçiyor. Dengelerimizi alt üst etmekte her zamanki kadar başarılıydı. Üstüne üstüne ne şahane oturdu diyorum gerçekten. Neyse ki iyileştim sayılır tamamen. Sağlıkla derin bir nefes alalım da bu sabah en motive edici şeyleri konuşalım.

Ama şunu araya sıkıştırmak istiyorum ki sanırım bazı vicdanlardan tümüyle vazgeçtim. Çünkü bence bazı vicdanlar konuşmayı tamamen bırakmış. Ve konuşmadan iletişime geçemezsin. Monologlardan vazgeçelim bu yüzden sadece kendimiz için, sonra dimdik bir adım atalım ve devam edelim tersi istikamete doğru. Son bir cümle de vicdan yoksunu da bildiklerimize gelsin. “Artık ne yapsanız iç sesinizi konuşturamayacaksınız.” Ve ben buna aslında üzülüyordum. Artık umursamıyorum.

Sabaha çok keyifli başladım, bugün güzel bir gün olacak. Diksiyon kursunda etkili beden kullanımı dersinden sonra kendime çok şey kattım bence. Dik durmak nasıl bir hismiş, nefes almak aslında ne kadar genişleyebilen mucizevi bir kaynakmış ve aslında ne zaruri bir ihtiyaçmış aslında bu anlatamam. Yaşamanız lazım. Mutlaka nefes ve beden gelişimi derslerinden birine katılmalı. Kaynağımızı tanımak ve hatta varlığının duruşunu öğrenmek için.

Varlığımızın bir duruşu olsun. Yolumuz aydınlık olsun bu sabah.

Sevgilerimle,

Tules.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s