Barcelona

Aslında geniş kaplı bir yazı yazmak istemiştim Barcelona ile ilgili. Sonra konular aklımda yığılmaya başladı ve bir kaç yazıya dökmem gerektiğini anladım.

Her şey bir yana ilk söyleyebileceğim şey tatildeyim. Aklımı, ruhumu akışına bıraktım. İlk insan gibi, deneyerek, arayarak ve bularak bir nevi içsel ritüeldeyim. Kendi arayışımdayım, kendi yolundayım.

Fark ettim ki çok uzun zamandır gözlerimi kapattığımda olmak istediğim yerde olmayarak, sadece orda olmayı isteyerek uyumuşum. Sanki ordayım. Tam yine tamam değilim, bunu biliyorum ama kendimi bilerek çıktım bu yola. Ve ordayım.

Ve sadece isteyince gerçekten parlak bembeyaz bir umutla istediğinde olabileceğini biliyorum artık. Bu benim için önemli. Yere basmak yeri bilmek kadar yerden yükselebileceğini de fark edebilecek kadar incecik bir çizgi üstünde. Güneşli günler görmeye ne zaman inandığımı bilmiyorum. Ama güneşli günlerden okuduğunu bildiğim bütün sevdiklerime tüm kalbimle sevgimi gönderiyorum. Öyle umutlu ve parlak güneş. Ve söylemeden geçemeyeceğim Cookie Hanım’ı çok özledim. Cookie Hanım da bu yazıyı okuyabiliyor olsaydı bana trip atmazdı dönünce sanırım.

Sımsıcak sevgilerimle,

Tules.

1 Yorum

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s