motivasyon

Motivasyon gerçekten nedir?

Gerçekten yalnız kalmaya ihtiyacım var yine. Çünkü hayatta sadece bazı günler kötü oldukları için kötü olabiliyorlar. Ve etrafında binlerce gerçekten seni her gün ama her gün yılmadan bıkmadan motive etmeye çalışan, gerçekten ama gerçekten başarabileceğime inandığını bildiğim insanların o günlerin kötü olması gerektiğini bilmelerini istemiyorum.

Yalnız kalmak istiyorum çünkü aslında ben de gerçekten başarılı olabileceğimi biliyorum ve bunun için bana inanın çok ama çok çalışıyorum da üstelik. AMA bazı günler sadece kötü oldukları için kötü olurlar.

Bilmem anlatabiliyor muyum, ama bazı anılar bir türlü silinmez. Hele bazı anılar inanın asla unutulmaz. Kabusun olur her sabah o bazı anılara uyanırsın.

Bitsin istersin, gerçekten bitsin çok istersin, ama bazı zamanlar bazı anılar daha çok ortaya çıkarılmak için size anlatmıştım ya beynin saçma bir görevi diye, öyle hortluyorlar.

Ve bazı anlar iki damla yaş olduğu günü yalnız geçirsem daha kolay başarabileceğime inandığım için o anlar yalnız kalmaya ihtiyacım var.

Ama söylesen söyleyemezsin, gururundan mı daha çok, gerçekten güçlü olduğuna inandığın için mi bazen, yoksa sadece o sevdiğin birbirinden özel insanları bir damlasıyla yıkılmasınlar diye mi bilmem. Ben kimseyi üzmedim. Bunu bilir bunu yaşarım.

Varsa da bir kabahatim olanlar onları da bilirim karşıma alır aklım başıma gelince adam gibi özür dilerim.

Ama kimseyi üzmem.

Bilmem anlatabildim mi?

Yani kendi motivasyonumu kendi içimde bir yerde bulmak zorunda olduğumum oldukça ama oldukça farkındayım.

Her yazımda söylüyorum neredeyse o insanlar da ailem de dostlarım da her gün dost diye kattıklarıma da bir büyük teşekkür. Siz de olmasanız kabuslardan uyanılmaz her sabah inanın. Hepinize minnettarım bir ömür boyu.

Motivasyon tam da budur.

İyi geceler,

Sevgilerimle,

Tules.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s